Наш Фокус

Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) – це 5-річна (2016-2021) ініціатива уряду Канади, спрямована на зменшення бідності в Україні шляхом нарощування експорту з України до Канади та інвестицій з Канади до України.

Інформація для експорту до Канади та залучення інвестицій з Канади

Проект СUTIS у партнерстві з Мінекономрозвитку та Офісом з просування експорту забезпечуватиме український бізнес інформацією та технічною допомогою, необхідною для експорту українських товарів до Канади та залучення канадських інвестицій до України. Особлива увага приділятиметься п’яти пріоритетним групам товарів та послуг, які мають найбільший потенціал на канадському ринку.

Освіта для експортерів до Канади

В межах проекту запланована активна просвітницька робота з бізнесом щодо особливостей експорту до Канади та переваг Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною. Разом з експертами Мінекономрозвитку та Офісу з просування експорту проект CUTIS проводитиме практичні тренінги, семінари, вебінари та інші навчальні заходи в регіонах України.

Послуги для експортерів до Канади

Спільно з Офісом з просування експорту проект надаватиме бізнесу консультації щодо оцінки експортної готовності, пошуку бізнес-партнерів в Канаді, канадських стандартів та законодавчих вимог.

Бізнес-можливості для експортерів до Канади

Проект сприятиме участі українського бізнесу у торгових ярмарках, виставках та B2B-заходах, спрямованих на розширення бізнес-зв’язків з Канадою, зростання експорту та залучення інвестицій.

Наскрізні теми
Гендерна стратегія

Гендерна стратегія проекту CUTIS спрямована на підсилення участі жінок у експорті з України до Канади. З метою зміни традиційних гендерних стереотипів щодо ролі жінок у торгівлі, проект планує створити ряд мультимедійних продуктів (відео-інтерв’ю і т.і.), спрямованих на залучення українських жінок до експортної діяльності.

Екологічна стратегія

Розвиток експорту та зростання обсягів інвестицій не повинні погіршувати стан довкілля в Україні. Екологічна стратегія проекту CUTIS спрямована на мінімізацію можливих ризиків для довкілля (напр. вірогідний ріст забруднення повітря, водних об’єктів та ґрунтів) від очікуваної інтенсифікації економічної активності між Україною та Канадою.