Посібник «I Can Export: Правила визначення походження товарів відповідно до Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною: Дороговкази для експортерів»

Невід’ємною частиною будь-якої угоди про вільну торгівлю є правила визначення походження товарів. І кожна угода містить свої власні та певною мірою унікальні правила походження. Ці правила покликані слугувати своєрідним «фільтром», який розділяє на кордоні товари, що можуть користуватись преференційним доступом на ринок, а які ні.

Так, для отримання тарифних вигод від Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною (CUFTA) необхідно, щоб ваші товари мали саме українське походження. А що це означає ви зможете дізнатись у новому посібнику Проекту CUTIS «I Can Export: Правила визначення походження товарів відповідно до Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною: Дороговкази для експортерів».

Зверніть увагу, що правила походження в Угоді про вільну торгівлю між Канадою та Україною засновані на так званій північноамериканській моделі, тому дещо відрізняються від правил походження, що містяться в інших угодах про вільну торгівлю, укладених Україною з європейськими (ЄС, ЄАВТ, Чорногорія, Республіка Македонія) та пострадянськими країнами (СНД).

Особливо наш новий посібник актуальна для тих виробників, які використовують у виробництві товарів матеріали іноземного походження (тобто, імпортовані з третіх країн). Ви дізнаєтесь, що таке критерії достатньої переробки, побачите на прикладах, як відбувається зміна тарифної класифікації. Ми допоможемо вам розраховувати вартість іноземних матеріалів у відношенні до вартості транзакції та ціни товару на умовах франко-завод. Одним словом, вас чекає багато цікавої та корисної інформації!

Пам’ятайте, що виписувати декларацію про походження (яку, до речі, виписує експортер без сторонньої допомоги) можна лише тоді, коли ви переконались у тому, що ваш товар дійсно має українське походження. Сподіваємося, що наш посібник однозначно стане вам у нагоді.

Щоб завантажити посібник натисніть на картинку нижче чи заповніть невелику реєстраційну форму. Після заповнення ви автоматично отримаєте посилання на завантаження посібника