Покроковий посібник з експорту до Канади “I CAN Export. Друге видання”

Угода про вільну торгівлю з Канадою створює безліч можливостей для проактивних українських експортерів.

Настав час сказати “I can export” та розпочати свою експертну подорож до Канади.

Щоб допомогти українському бізнесу в пошуку інформації, необхідної для виходу на канадський ринок Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) у партнерстві з Міністерством економічного розвитку та торгівлі та Офісом з просування експорту підготували друге та доповнене видання практичного посібника з експорту до Канади для українських малих та середніх підприємств під назвою I CAN EXPORT.

Посібник має на меті надати інформацію зрозумілою мовою для українських малих і середніх підприємств про те, як експортувати товари до Канади.

Ми намагалися з практичної точки зору розглянути питання, які стосуються споживчих уподобань канадців, порядку перетину кордону та вимог до документації, регуляторних обмежень на канадському ринку, можливостей перевезення через океан тощо.

Щоб завантажити посібник натисніть на картинку нижче або заповніть невелику реєстраційну форму. Після заповнення ви автоматично отримаєте посилання на завантаження публікації, а також долучитеся до інформаційної розсилки щодо освітніх та бізнес-подій, пов’язаних з експортом до Канади.

Всім, хто цікавиться експортом до Канади, також радимо звернути увагу на гайд «Публічні закупівлі Канади: з чого почати», розроблений проектом GPAinUA Офісу з просування експорту.