Покроковий посібник з експорту органічних товарів до Канади “I CAN Export”

Зростання показників експорту продукції українського виробництва протягом часу дії Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною свідчить, що чимало представників бізнесу вже користується її вигодами.

Органічні товари, виробництво яких має ряд позитивних екологічних наслідків для України, є надзвичайно затребуваними у Канаді. Тому нарощення експорту саме у цій категорії може стати фактором сталого розвитку української економіки.

Щоб інформувати українських виробників органічних товарів з питань експорту до Канади Канадсько-Український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) та сертифікаційний орган «Органік Стандарт», за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, розробили посібник «I CAN EXPORT ORGANIC. Огляд ринку та регулювання органічних товарів у Канаді».

Посібник описує тенденції ринку органічних товарів Канади у глобальному контексті, наводить статистику внутрішньої торгівлі та експортно-імпортних операцій з ними.

З метою спрощення доступу українських виробників до канадського ринку органічних товарів посібник також наводить опис національної системи регулювання органічного сектору, переклад діючих і очікуваних галузевих стандартів.

Щоб завантажити посібник натисніть на картинку нижче та заповніть невелику реєстраційну форму. Після заповнення ви автоматично отримаєте посилання на завантаження публікації, а також долучитеся до інформаційної розсилки щодо освітніх та бізнес-подій, пов’язаних з експортом до Канади.