Завершилась канадська частина навчальної програми «How to Export to Canadа»

Протягом тижня з 17 по 21 вересня в рамках Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) відбувалася канадська частина навчальної програми «How to Export to Canadа». До Канади приїхали 14 представників регіональних торгово-промислових палат та викладачів провідних українських бізнес-шкіл.

Учасники відвідали два канадських міста – Оттаву та Торонто, де мали можливість поспілкуватися з провідними канадськими експертами в сфері сертифікації, фітосанітарного контролю, права, імпортно-експортних операцій, оподаткування, логістика, роботи митниці, роздрібних мереж тощо.

В рамках програми відбулися зустрічі з представниками Health Canada, Canadian Food Inspection Agency, Standards Council of Canada, Canada Border Services Agency, Public Services and Procurement Canada, Canadian Chamber of Commerce, Toronto Board of Trade та Canadian Association of Importers and Exporters.

Одним словом, у учасників була унікальна можливість поспілкуватися з урядовцями, які приймають рішення в сферах, пов’язаних з експортом української продукції до Канади.

Лейтмотив – експорт українських товарів до Канади це перспективно, адже Канада імпортує величезну кількість товарів – близько $561 млрд по результатам 2017 року. Українська діаспора в Канаді складає біля 1,3 млн людей, тобто є з чим працювати 😊

Учасники отримали сертифікати успішного проходження канадської частини програми від Елени Діну (Elena Dinu), Project Manager, The Conference Board of Canada (Конференційна рада Канади).

«Протягом останніх двох тижнів ми мали унікальну можливість познайомитись та поспілкуватись із висококваліфікованими спеціалістами, колегами, представниками державних органів Канади та інших організацій; отримати нові, дуже цінні знання та досвід.  Віримо, що разом ми сприятимемо виходу якісної української продукції на ринок Канади та підвищенню експортного потенціалу нашої країни», – зазначили учасники навчальної програми.

Після завершення програми в Україні та Канаді учасники за сприяння проекту CUTIS повинні запустити пілотні тренінги для малого та середнього бізнесу в свої регіонах.

Будемо тримати вас в курсі!