Українські виробники одягу вперше взяли участь в fashion show на міжнародній виставці в Канаді

Вісім вітчизняних виробників одягу взяли участь в міжнародній виставці Apparel Textile Sourcing Canada, яка об’єднала більше 500 виробників одягу з більш ніж 20 держав світу. Це найбільша виставка в Канаді, яка покликана познайомити представників fashion індустрії, виробників одягу та тканин, а також рітейлерів.

Вітчизняну легку промисловість в Канаді представили вже добре відомі торгові марки:

  • Andre TAN (жіночий дизайнерський одяг)
  • Berserk Sport (спортивний одяг)
  • Bukvica (чоловічий та жіночий одяг, аксесуари)
  • AnnaFoxy (жіночий casual одяг, білизна, аксесуари)
  • RITO (чоловічий та жіночий трикотажний одяг)
  • Soho Chic (жіночий одяг)
  • Misyurenko (Рубіжанська панчішна мануфактура, шкарпетки)
  • Lesya (жіночі та чоловічі брюки)

Вперше п’ять українських брендів –  Andre TAN, Soho chic, Berserk Sport, Bukvica та Rito – взяли участь в fashion show, що відбувалося в рамках виставки. Це говорить про високий рівень моделей, розроблених та пошитих в Україні.

Участь вітчизняних компаній на виставках такого рівня доводить, що українська продукція – це оптимальне поєднання найкращих тканин, сміливих дизайнерських рішень, доступних цін та найвищих стандартів якості.

Українська місія на Apparel Textile Sourcing Canada 2018 відбувалась в рамках впровадження та за підтримки Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS), який фінансується урядом Канади через Міністерство міжнародних справ Канади.

До речі, суттєва частина європейського імпорту до Канади вже по факту виробляється в Україні. По словам Богдана Лещишена (Bob Leshchyshen),  Canadian Project Director проекту CUTIS, понад 90% експорту українського верхнього одягу (в основному чоловічі та жіночі пальта) виготовляється на замовлення таких відомих європейських брендів як Hugo Boss, Garry Weber, Brax тощо.

Участь в виставці стала першим кроком у виході української продукції на канадський ринок.

Вітчизняна продукція має великий експортний потенціал, особливо враховуючи зменшення торгових бар’єрів між Україною та Канадою.

Нагадаємо, 1 серпня 2017 року набула чинності Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою, Canada-Ukraine Free Trade Agreement (CUFTA), яка відкриє для українських експортерів безмитний доступ до 98% канадського ринку. Це стосується як сфери сільськогосподарських, так і промислових товарів.

Завдяки CUFTA, за підсумками 2017 року експорт українських товарів зріс на 74%. Позитивна динаміка продовжується і в 2018 році – плюс 37% за 5 місяців поточного року.