Що робити, якщо ваш бізнес тимчасово «на паузі» через COVID-19 – вебінар

Згідно з даними Opendatabot, 29% українських компаній призупинили свою діяльність на період карантину. Близько 6% повністю закрили свій бізнес. Окремі галузі економіки залишилися майже зовсім без доходів, зокрема, розважальний, транспортний бізнес, туризм та непродуктовий рітейл.

Як українському бізнесу адаптуватися до непростих умов нової реальності? Cвоїм досвідом поділилась Марія Терехова, співвласниця X-Tend Group.

Марія Терехова має більше 16 років управлінського досвіду як в якості топ-менеджерки, так і співвласниці низки бізнесів, зокрема туристичного  та бьюті-бізнесу, які наразі тимчасово  зупинили свою діяльність через COVID-19. Марія також виступає наставницею в менторській програмі проекту CUTIS SheForShe для жінок-підприємниць.

Із запису вебінару Ви дізнаєтесь:

1.Як налагодити ефективну роботу під час карантину з:

  • працівниками
  • підрядниками
  • клієнтами
  • конкурентами

2. Як вибудувати правильну комунікацію зі стейкхолдерами

3. Як розробити «альтернативний план», поки основна діяльність на паузі

Ви можете завантажити презентацію Марії за посиланням.

Довідка

Марія Терехова займала посаду CEO ресурсу з пошуку роботи rabota.ua.

Більш як 16 років Марія є співвласницею X-Tend Group, до якої входять: NewFashion.zone, мережа туристичних агенцій «Поїхали з нами» в Україні, Казахстані та Білорусі, Молдові, TURNE.com.ua, мережа салонів краси швидкого обслуговування Fast Line Studio, X-tend software development.

З 2015 Марія обіймає посаду керуючої партнерки New Fashion Zone Group, яка, в тому числі, займається розвитком молодих талановитих дизайнерів одягу та допомагає українським виробникам виходити на зовнішні ринки.