Оголошені п’ять пріоритетів щодо збільшення українського експорту до Канади

Друзі, у нас важливі новини! Відбір п’яти пріоритетів для збільшення українського експорту до Канади у відповідності до Експортної стратегії України завершено.

До фінальної п’ятірки увійшли:

  1. ІТ-послуги;
  2. одяг;
  3. взуття;
  4. меблі;
  5. шоколад та кондитерські вироби.

Відбір пріоритетів здійснювався у два етапи. На першому етапі ми проаналізували статистичні дані щодо торгівлі між Україною та Канадою і відібрали 10 секторів з найбільшим потенціалом експорту до Канади.

На другому етапі ми провели ретельне дослідження цих секторів, зокрема шляхом опитування 300 канадських та українських компаній. Пріоритети  були обрані згідно з такими критеріями: потенціал зростання світового та канадського ринку, доступ до ринку Канади, український виробничий та експортний потенціал малого і середнього бізнесу, вплив на гендерну рівність та довкілля.

Незабаром ми оголосимо конкурсний відбір компаній у цих п’яти пріоритетних галузях для участі у програмі підтримки експорту, що впроваджується у партнерстві з Офісом просування експорту (EPO). Програма матиме кілька рівнів участі й сприятиме розвитку експортної спроможності до Канади широкого кола підприємств. Всі деталі програми будуть оголошені вже найближчим часом.

Дякуємо за те, що ви  що ви цікавитеся експортом до Канади. Попереду – багато викликів, проте ще більше можливостей на канадському ринку! Залишайтеся з нами –  наша контактна електронна адреса office@cutisproject1.ubmdelta.com.