Чим український бізнес дивував гостей на Ukraine House Toronto

За підтримки проекту CUTIS 2-4 липня в Торонто провідні українські компанії з пріоритетних для проекту галузей були представлені на Ukraine House Toronto, унікальному майданчику, що демонстрував здобутки України в найрізноманітніших сферах – від моди та кіно до бізнесу та інновацій.

Ukraine House Toronto став чудовим місцем для зустрічей і нетворкінгу учасників Ukraine Reform Conference. Український дім відвідало більше 600 гостей із різних країн світу.

2 липня гості, що завітали на офіційне відкриття Ukraine House Toronto, стали частиною Fashion show, на якому були представлені колекції 6 українських компаній. В шоу взяли участь компанії RITO та Andre Tan, що є учасниками програми підтримки експорту U CAN Export проекту CUTIS.

Всього в рамках Ukraine House Toronto була предсавлена продукція 12 українських дизайнерів.

Під час заходу всі бажаючі змогли поласувати запашним українським медом біля справжнього медового фонтану від одного з найбільших українських виробників та експортерів компанії Beehive.

Компанія Lol&Pop приготувала для гостей Українського дому надзвичайно смачний hand-made зефір, льодяники, желе, що були створенні спеціально для цієї події.

Все різноманіття смаків було доповнено смачними продуктами таких компаній як Galfrost, Grona, Lekorna, Malbi Food і Polus.

dav

Українські меблі світової якості Blest та Merx були презентовані в секції «Туризм в Україні».

Свої передові сервіси та продукти в Торонто представляли сім провідних українських hi-tech компаній: EdPro, Infocom Ltd., Information Systems Security Partners (ISSP), Integrated Tech Lab (Intela-Ukraine), Jelvix, SolarGaps та TechNovator. Innovation Corner організований Export Promotion Office в партнерстві з проектом CUTIS та Канадсько-українською торгово-промисловою палатою.

Нагадаємо, що Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) – це 5-річна (2016-2021) ініціатива уряду Канади, спрямована на зменшення бідності в Україні шляхом нарощування експорту з України до Канади та інвестицій з Канади до України. Проект фінансується урядом Канади через Міністерство міжнародних справ Канади. Проект реалізується Конференційною радою Канади спільно з Канадсько-українською торговою палатою.

Проект CUTIS реалізує програму підтримки експорту до Канади «U CAN EXPORT» у п’яти пріоритетних секторах: виробництво одягу, взуття, меблів та кондитерських виробів, а також ІТ-послуги.