Як соціально відповідальна бізнес практика сприяє конкурентоспроможності бізнесу

15/09/2020

3:00 pm / 4:30 pm

Проект CUTIS та Канадсько-українська торгова палата запрошують стати учасниками віртуального круглого столу для малого та середнього бізнесу на тему «Як соціально відповідальна бізнес практика сприяє конкурентоспроможності бізнесу».

Дата: 15 вересня

Час: 15.00-16.30

З виступу Майкла Хопкінса (Michael Hopkins), співзасновника та члена Інституту відповідального лідерства (Лондон), ви дізнаєтесь:

  • У чому особливість корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) на рівні малого та середнього бізнесу та що таке особиста соціальна відповідальність?
  • Як визначити ключових стейкхолдерів свого бізнесу і чому це важливо в контексті КСВ?
  • Як соціально-відповідальні відносини з вашими стейкхолдерам стають запорукою успішності та конкурентноздатності вашого бізнесу?

Ви також отримаєте практичні порадити щодо впровадження відповідальних бізнес практик в операційній діяльності вашої компанії та HR-напрямку від Емми Турос, виконавчої директорки Канадсько-української торгової палати в Україні.

Крім того, своїми історіями успіху поділяться українські підприємниці, які вже вдало впровадили КСВ практики.

Зокрема, Руслана Римарська, співвласниця сімейної пекарні «Будьмо здорові» (печиво «Смакулі»), розкаже про виклики, які стояли перед компанією під час реалізації КСВ стратегії, та шляхи їх подолання.

Євгенія Лукаш, власниця компанії з виробництва дитячого одягу Evgakids, розповість, чому в рамках КСВ стратегії вирішила співпрацювати з конкурентами по ринку та яких результатів вдалося досягти.

Мова заходу: українська/англійська (забезпечуємо синхронний переклад).

Реєстрація за посиланням (до 14 вересня, 15.00) https://bit.ly/2DdrgIY

Підтвердження та посилання на вебінар будуть надіслані 14 вересня 2020 р.

Довідка.

Професор, доктор Майкл Хопкінс – досвідчений консультант, науковець та бізнесмен, що спеціалізується на питаннях корпоративної соціальної відповідальності та сталого розвитку.

В 1988 році створив власну дослідницьку компанію MHC International Ltd (MHCi) зі штаб-квартирою в Лондоні (Великобританія), якою успішно керує до цього часу.

Майкл співпрацював з такими провідними компаніями та організаціями як IBM, ITT, BAT, United Nations, UEFA. Викладає в університетах George Mason University (США), Management University of Africa (Кенія), Indian Institute of Technology (Індія).

В 2018 році Майкл Хопкінс став співзасновником та членом Institute for Responsible Leadership (Лондон).